پیام تبریک دکتر افشین ملایی به مناسبت روز پزشک؛ قامت ایران را استوار نگه داشتید


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با تبریک روز پزشک از خدمات شایسته و ماندگار کادر درمان و مدافعان سلامت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در پیام دکتر افشین ملایی به مناسبت اول شهریور – روز پزشک – آمده است:

«به همه سالهایی که با دستان مهربان و معجزه گر خود سلامت و نشاط را به مردم هدیه کردید، دو سال اخیر را اضافه می کنیم که دیگر کار از مهربانی و سخاوت گذشت و جان تان را کف دست گذاشتید تا برابر ویروس منحوس کرونا از هموطنان تان محافظت و مراقبت کنید. 

نیک می دانیم که با دستانی خالی روزهای بحرانی و هولناک کرونایی را پشت سر گذاشتید و قد خم نکردید تا مردمی که استرس و پریشانی وجودشان را گرفته بود با دیدن عزم و اراده و انرژی مثالزدنی و تمام نشدنی شما به زندگی برگردند و قامت ایران همچنان استوار بماند. 

می دانیم که دو سال و چند ماه از بهترین سالهای عمرتان را چون سربازانی جان بر کف نثار مردم شریف سرزمین مان کردید؛ نثار پدر، مادر و فرزند ما. می دانیم که مویتان سفید شد و قامت تان خمید اما اجازه ندادید خم به ابروی ملت ایران بیاید. 

با کدام کلمات و جملات می توانیم قدردان این از جان گذشتگی و فداکاری شما باشیم؟ با کدام بیان و کدام زبان می توانیم گوشه ای از این همه محبت و جانفشانی را جبران کنیم؟

جز آنکه تا ابد و تا زمانی که نفس می کشیم خود را مدیون زحمات و محبت های شما بدانیم و همواره دعاگوی سلامتی و نشاط شما و خانواده باشیم، کاری از دستمان برنمی آید. شما نشانه های زیبای خداوند زیبایی ها بر روی زمین هستید که در سخت ترین شرایط به مردم نازنین ایران امید و زندگی بخشیدید. 

روزتان مبارک و قدم هایتان استوار.»


  • ۰۸:۲۳

  • ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار