پیام تبریک دکتر ملایی به آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی: جامعه ورزش همگانی یاری‌گر شما خواهد بود


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در پیامی ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب ملت تاکید کرد خانواده بزرگ ورزش همگانی یاری‌گر رئیس جمهور در ادای این مأموریت خطیر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در پیام دکتر افشین ملایی برای آیت الله سید ابراهیم رئیسی آمده است:

«حضور موثر و بهنگام، بصیرت و آمادگی از ویژگی های مثال زدنی جامعه ورزش همگانی است، که در میدان های مختلف تکلیف و ایثار تجلی یافته است. اکنون خرسندیم که جامعه ورزش همگانی کشور در هنگامه مشارکت و ادای تکلیف سیاسی خود، با گام هایی استوار پیشگام حضور در عرصه انتخابات شد و برگ زرین دیگری را در کارنامه درخشان خود رقم زد.

این جامعه به عنوان بزرگترین خانواده ورزش کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با مشارکت حداکثری و موثر خود، حماسه ای بزرگ آفرید و بار دیگر ندای رهبر فرزانه ی انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) و سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را لبیک گفت و موجبات عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم نمود. 

فدراسیون ورزش های همگانی با ایمانی راسخ به آرمان های انقلاب اسلامی، به توسعه روز افزون ورزش همگانی در دولت سیزدهم امیدوار است و با ملت عزیز ایران پیمان می بندد؛ یاری‌گر رئیس جمهور منتخب ملت در ادای این مأموریت خطیر باشد.
 
بدین وسیله پیروزی رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رادمرد مطلع و باتدبیر میدان های سخت را تبریک گفته و از آستان احدیت دوام توفیقات آن بزرگوار را خواستارم. همچنین از بصیرت وافر، مشارکت موثر و حضور مجاهدانه خانواده ورزش همگانی در عرصه انتخابات تشکر می کنم.»


  • ۱۷:۱۲

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۹

  • ۲۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار