پیام دبیر فدراسیون ورزش های همگانی به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰


محمدرضا فروحی در پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در پیام محمدرضا فروحی آمده است:

«فرصت خدمت در سنگر‌ سلامت و تندرستی، فرصت ارزشمندی است که خوشبختانه به اینجانب در سال ۱۳۹۹ اعطا شد، سالی که تلاش ها برای کاهش کم تحرکی ملی و گسترش گفتمان ورزش همگانی چندین برابر شد و این مهم بدون همدلی و همراهی خانواده بزرگ ورزش های همگانی کشور امکان پذیر نبود.

با این حال معتقدم که هنوز با ایده آل ها و رسیدن به وضعیت مطلوب فعالیت بدنی در میان اقشار مختلف جامعه، فاصله بسیاری وجود دارد و از این رو باید با مدیریت هوشمندانه و جهادی، با به کارگیری درست منابع درست، استفاده از ایده های نوین و با فعال سازی ظرفیت های مغفول حوزه ورزش همگانی، بر کمبودها و موانع فائق آییم و زمینه حرکت به سمت ایران فعال و تندرست را فراهم کنیم.

در این زمینه شهرداری ها نقش بسیار عمده ای را ایفا می کنند که خوشبختانه گام های بلندی برای توسعه نظام مند همکاری ها با این نهادهای بسیار اثرگذار بر ورزش همگانی برداشته شده است. اجرای طرح ملی شهرهای فعال ایران «شفا»، تشکیل شبکه ورزش شهرداری های کشور و همچنین انتخاب فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان محور تعامل با شهرداری ها از جمله مهمترین دستاوردها فدراسیون در سال ۱۳۹۹ محسوب می شود. طرح هایی که در سال ۱۴۰۰ با قوت و اثرگذاری هر چه بیشتر ادامه خواهند یافت.

امید است این طرح ها با مدیریت برادر بزرگوارم جناب آقای دکتر افشین ملایی و همت همه همکاران ارزشمندم در فدراسیون ورزش های همگانی و همچنین روسای محترم هیأت های استانی به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابد. 

فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ را به همه مردم شریف ایران و خانواده بزرگ ورزش های همگانی کشور تبریک می گویم.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار»


  • ۱۲:۳۴

  • ۱۴۰۰/۰۱/۰۲

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار