پیام رییس فدراسیون ورزش های همگانی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر


رئيس فدراسيون ورزش هاي همگاني با صدور پيامي ميلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز گراميداشت مقام زن را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش هاي همگاني، در پيام افشين ملايي آمده است: 

«یا فاطر بحق الفاطمه»، یا فاطمه وصف حسن تو در کلام نگنجد، زمین هماره با خود زمزمه می کند، به او سوگند اگر زمین از حجت خدا خالی می شد، اهل خود را در خود می بلعیدم، حیات تمامی ما وامدار حجج الهی است و تو مادر خاندان عصمت و طهارتی، ای که هستی همگان در دست توست، سلام خدا بر تو باد. درود بی پایان بر بانویی که از نور زاده شد، نورانی زیست و روز رستاخیز در شعاعی از نور به عرش خواهد رفت. 
درود بی پایان خداوند بر تمامی مادران ایران زمین که الگوی زندگی خویش را حضرت صدیقه طاهره قرار داده اند و همواره در شادی و غم از حضرت زهرا یاد می کنند و از او مدد می جویند. مادر رکن اصلی خانواده و بنیاد زندگی است، مادر اولین وطن و آخرین تبعیدگاه است، هر اقدام او در رفتار یک نسل تاثیر مستقیم دارد. اگر مادر ورزشکار باشد فرزند او بی تردید به ورزش کردن علاقمند می شود، اگر امروز آمار کم تحرکی در بین بانوان ایرانی ۶۴ درصد شده است، جملگی نشان از آن است که موانع کم تحرکی بانوان هنوز پابرجاست و علی رغم همه تلاش های صورت گرفته هنوز مرتفع نشده است. 
امید است با تلاش های شبانه روزی فدراسیون ورزش های همگانی در راستای توسعه همکاری بین بخشی به منظور رفع خلاء های ساختاری ورزش بانوان، گام های موثری در جهت توسعه فعالیت بدنی زنان ایران برداشته شود. بدین وسیله زادروز سعادت فروز حضرت زهرا(س) بر تمامی مادران و بانوان خانواده ورزش همگانی تبریک و شادباش می گویم.


  • ۰۵:۴۱

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۶

  • ۱۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار