پیروز حناچی “شهردار تهران” به کمپین (شهردار دوچرخه سوار) کمیته دوچرخه سواری همگانی پیوست

پیروز حناچی “شهردار تهران” به کمپین (شهردار دوچرخه سوار) کمیته دوچرخه سواری
همگانی پیوست

تهران با شهردار جدید قابلیت جهانی شدن را با پیوستن به برنامه راهبردی (شهر ملی دوچرخه) و (شهر جهانی دوچرخه) و همچنین (شهر جهانی پویا) دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، پیروز حناچی “شهردار تهران به کمپین “شهردار دوچرخه سوار” کمیته دوچرخه سواری همگانی پیوست و با دوچرخه به محل کار خود رفت.

آلن پطروسیان مسئول دوچرخه سواری همگانی کشور (در فدراسیون دوچرخه سواری و فدراسیون ورزشهای همگانی) در حاشیه این گزارش ضمن قدردانی از اقدام پیروز حناچی گفت: امید آن داریم فعالیت های شهردار جدید پایتخت که دچار توسعه بی رویه شهری منجر به بروز فجایع سلامتی و طبیعی شده است در تامین زیرساخت های شهری مربوط به “دوچرخه سواری همگانی” نیز به همین حد عملیاتی و تحسین برانگیز ادامه یابد تا ایشان را هم بعنوان (شهردار سفیر دوچرخه سواری همگانی ایران) معرفی و حتی در کسوت (شهردار برتر سال۹۸ در راستای توسعه دوچرخه سواری همگانی ایران) از او قدردانی نماییم.

پطروسیان افزود؛ تهران با اندکی همت توسط مسئولین شهری و استانی و منجمله شهرداری از طریق رونمایی و اجرای یک برنامه راهبردی بین المللی مربوط به دو فدراسیون متولی دوچرخه سواری و ورزشهای همگانی کشور قابلیت جهانی شدن از طریق پیوستن به طرح (شهر ملی دوچرخه) و (شهر جهانی دوچرخه) و همچنین (شهر جهانی پویا) را دارد

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار