پیشتازی جامعه ورزش همگانی در «نذر رهایی»/ مشارکت قابل تقدیر تهران و زنجان


همزمان با آغاز پویش نذر رهایی و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد توسط جامعه ورزش کشور، کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون ورزشهای همگانی برنامه‌ریزی مطلوبی جهت مشارکت حداکثری خانواده بزرگ ورزشهای همگانی در این عرصه مسئولیت اجتماعی را دستور کار خود قرار داده است.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در همین راستا و با تلاش های صورت گرفته هیئت استان زنجان با مشارکت در آزادسازی 4 زندانی و هیئت استان تهران با آزدسازی یک زندانی دارای 4 فرزند با مبلغ هفت میلیون و هفتصد هزار تومان به ابن پویش پیوستند.

برنامه‌ریزی برگزاری مراسم گلریزان  در سایر هیئات استانی ورزشهای همگانی نیز انجام و این مراسم خیرخواهانه  با مشارکت حداکثری خانواده بزرگ ورزشهای همگانی در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد.

با برنامه‌ریزی انجام شده توسط دکتر مرادی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی، دکتر آرازشی سرپرست محترم سازمان ورزشهای رقابتی و سرکارخانم دکتر جویباری سرپرست سازمان توسعه فعالیت‌های بدنی، انجمن ها/ کمیته‌ها و گروه‌های کشوری وابسته به فدراسیون ورزشهای همگانی نیز مشارکت حداکثری در این پویش خواهند داشت.


  • ۱۶:۲۲

  • ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

  • ۲۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار