پیشگامی خراسان شمالی در ورزش های همگانی


خراسان شمالی با اجرای ۱۶ طرح ( دو طرح بیشتر از مصوبات امسال ورزش همگانی)، پیشرو است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مرکز خراسان شمالی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در نشست مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش های همگانی خراسان شمالی در بجنورد گفت: خراسان شمالی با اجرای 16 طرح ( دو طرح بیشتر از مصوبات امسال)  در این زمینه پیشرو است.

علی مجد آرا، این سند را قانون اساسی فدراسیون ورزش های همگانی کشور توصیف کرد و گفت: این سند شامل برنامه های کف خیابانی است که با دستورالعمل های خاص باید تهیه و انجام شود.
وی بیشترین اهداف این سند را متوجه شهرستان ها دانست و گفت: هم اینک اعتبارات ۲۷ صدم مالیات بر ارزش افزوده به استان ها داده شده تا بین هیات ها تقسیم شود و کمک های فدراسیون نیز به صورت امکانات و اعتبار به هیات ها اختصاص می یابد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به اینکه هیچ فدراسیونی به این اندازه اعتبار به هیات ها نداده، گفت: امسال دست کم یک میلیارد ریال به هر هیات استانی داده شده و انتظار می رود کمک های ادارات ورزش و وزارت نیز بیشتر شود.
وی افزود: فدراسیون ورزش همگانی هم اینک در آموزش، کارآفرینی و جلب مشارکت بانوان در رتبه اول قرار دارد.
مجدآرا با بیان اینکه ورزش های همگانی خراسان شمالی، سالن ندارد، گفت: نامه ای از وزارت ورزش به استان ها ارسال شده که اولویت اختصاص این سالن ها با ورزش همگانی است.

دیشب هم جشن انقلاب به مناسبت روز ورزش هاي همگاني با حضور رئيس فدراسيون اين ورزش در بجنورد برگزار شد.

 

انتهای پیام /


  • ۱۲:۵۵

  • ۱۳۹۷/۱۱/۰۹

  • ۴۰۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار