کریمی مقدم: ایران برای شرکت در جام جهانی ۲۰۲۱ مینی فوتبال زنان و مردان اعلام آمادگی کرد


رئیس انجمن مینی فوتبال از دعوت رسمی فدراسیون فوتبال جهت حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی مینی فوتبال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ در پی اعلام رسمی فدراسیون جهانی مینی فوتبال مبنی بر برگزاری مسابقات جام‌جهانی مینی فوتبال بانوان و مسابقات جام جهانی زیر ۲۳ سال مردان در سال ۲۰۲۱، با موافقت فدراسیون ورزشهای همگانی، انجمن مینی فوتبال برای شرکت تیم های ملی ایران در این مسابقات رسما اعلام آمادگی کرد.
کریم مقدم ،  رییس انجمن مینی فوتبال با اعلام این مطلب گفت: با توجه به سختی ها راه اندازی و سابقه ۶ ماهه انجمن نوپای مینی فوتبال و با وجود پاندمی کرونا در کشور ، حمایت های همه جانبه دکتر ملایی رییس فدراسیون ورزشهای همگانی و سایر مسئولان کارآمد این فدراسیون باعث شد فعالیت های این انجمن بسیار موفق به پیش برود تا آنجا که رییس فدراسیون جهانی این ورزش فعالیت های انجمن مینی فوتبال ایران را الگویی برای تمام فدراسیون های جهان اعلام کرد. 
مقدم افزود: جام جهانی زنان و مردان زیر ۲۳ سال مرداد ماه سال جاری در شهر کیف پایتخت اوکراین برگزار خواهد شد و ۱۶ کشور در آن شرکت خواهند کرد.
رییس انجمن مینی فوتبال خاطر نشان کرد خوشبختانه با توجه به عملکرد فوق العاده و قابل تقدیر وزارت محترم ورزش و جوانان در احداث ۲۵۰۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سراسر کشور، قطعا می توانیم با برگزاری مسابقات بازیکنان نخبه را به بهترین شکل ممکن شناسایی و به تیم های ملی آقایان و بانوان دعوت کنیم.
وی در پایان افزود بزودی نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی مینی فوتبال کشور و انتخابی تیم های ملی را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۲:۳۶

  • ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار