کسب مدال طلای اصفهان در مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان

کسب مدال طلای اصفهان در مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان

مسابقات پیاده روی بزرگسالان به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در مجموعه فرهنگی ورزشی پروراز برگزار و ورزشکاران اصفهانی به سه مدال رنگارنگ دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان در گروه بانوان به میزبانی این هیات و کمیته ورزش بزرگسالان برگزار شد که سه ورزشکار اصفهانی توانستند روی سکو بروند.

 کسب مدال طلای اصفهان در مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان

رئیس کمیته ورزش بزرگسالان در اینباره گفت: بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه میزبان مسابقات پیاده روی بزرگسالان در گروه بانوان بودیم که سه نفر از تیم هفت نفره استان توانستند در رده سنی اول و پنجم به مدال برسند.

مهدی زمانی افزود: خانم ملیحه بختی و زهرا رحیمی در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال به مدال طلا و برنز دست پیدا کردند و خانم ایران فرخ نژاد نیز در رده سنی ۵۵ تا ۵۹ سال به مقام دوم رسید.

وی ادامه داد: در این دوره از رقابت ها ۱۳ تیم بالغ بر ۶۰ نفر ورزشکار و سرپرست از سراسر کشور حضور پیدا کردند. که از میزبانی اصفهان رضایت کامل را داشتند. زیرا برای اولین بار بود که شرکت کنندگان در هتل اسکان داده می شدند.

رئیس کمیته ورزش بزرگسالان با بیان اینکه مسابقات در ۹ رده سنی برگزار شد خاطر نشان کرد: در پایان به نفرات برتر هر ۹ رده سنی از سوی فدراسیون حکم و مدال قهرمانی اعطا شد . این افراد نیز برای حضور در اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی ژاپن به فدراسیون معرفی شدند.

 کسب مدال طلای اصفهان در مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان

مهدی زمانی ضمن قدردانی از امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که بهترین شرایط را برای میزبانی و اسکان شرکت کنندگان فراهم ساخت یادآور شد:در این دوره از رقابت ها نسرین شاکری فردنایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان به عنوان سرپرست مسابقات و بهاره عبادت سرپرست تیم استان اصفهان بودند.همچنین از بهدخت تخشا نایب رئیس هیات نیز تشکر وقدر دانی می کنم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار