کمک ۴ میلیاردی فدراسیون ورزشهای همگانی به مناطق محروم در طرح «مهر فاطمی»


فدراسیون ورزشهای همگانی در راستای مسئولیت های اجتماعی و ماموریت‌های اصلی خود به ۸ استان محروم کشور مبلغ ۴ میلیارد ریال برای تامین تجهیزات ورزشی کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع) این فدراسیون با همکاری آستان قدس رضوی به مناطق محروم ۸ استان کشور تجهیزات ورزشی به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان اهدا کرد.

این اقدام به منظور تجهیز مناطق کم‌تر توسعه یافته و کم‌برخوردار مناطق  محروم استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، خراسان جنوبی، ایلام و چهارمحال و بختیاری و در قالب طرح «مهر فاطمی» (سلام الله علیها) صورت گرفت و به هر یک  از این استانها مبلغ ۵۰ میلیون تومان اهدا کرد.

در فاز اول اجرای این طرح شاخص‌های تعیین استانهای هدف با استفاده از اطلاعات موجود در نهادهای ذیربط مانند ستاد اجرایی فرمان امام(ره) که با تهیه اطلس مناطق محروم کشور به سطح‌بندی و تهیه شاخص‌های آن به تفکیک استانها و شهرستان های کشور پرداخته، تهیه شده است.

اجرای این طرح همزمان با دهه کرامت رضوی و با همکاری و مساعدت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در مناطق هدف در حال اجراست.


  • ۰۸:۰۶

  • ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار