کمیته های هیات ورزش های همگانی در نمایشگاه ورزش

کمیته های هیات ورزش های همگانی در نمایشگاه ورزش

نهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی در حالی پایان یافت که تعدادی از کمیته های ورزشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در آن حضور داشتند.

کمیته پیلاتس، ورزش و بازی های کودکان و پینت بال از جمله شرکت کنندگان حاضر در این نمایشگاه بودند که از استقبال مردم رضایت داشتند. عفت نجف پور رئیس کمیته ورزش و بازی کودکان در اینباره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: استقبال خوبی از نمایشگاه شد و مسئولان بهزیستی و هیات ورزش های همگانی استان به غرفه ما آمدند و از این فضای بازی و ورزش بازدید کردند.

حضور این غرفه درنهمین نمایشگاه ورزش سبب شد خیلی ها همچون سال های قبل از حضور و نحو فعالیت کمیته ورزش و بازی های کودکان آگاهی پیدا کنند. فضای سرشار از رنگ و نور و وسیله بازی در این غرفه خیلی از بچه ها و خانواده هایشان را به این سمت جذب می کرد و سبب می شد وقت زیادی را در غرفه بگذرانند.

 کمیته های هیات ورزش های همگانی در نمایشگاه ورزش
کمیته پینت بال نیز امسال با غرفه ای به مراتب بزرگ تر از سال قبل در نمایشگاه حضور پیدا کرده بود و با ارائه کارت تخفیف به بازدیدکنندگان اسباب آaنایی هرچه بیشتر مردم با این رشته ورزشی را فراهم ساخت.

رئیس کمیته پینت بال در اینباره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: استقبال خوب بود ولی احساس می کنم سال گذشته مشارکت ورزشی ها و مردم بیشتر بود.

 کمیته های هیات ورزش های همگانی در نمایشگاه ورزش
سعید حقیقت افزود: در این دوره با همکاری هیات و دوباشگاه ورزشی پینت بال برج و جوان در نمایشگاه حضور پیدا کردیم و توانستیم همچون سال ۹۱ این رشته را بیشتر به مردم معرفی کنیم. جدای از اینکه امسال درنظر داریم جام رمضان را برای ماه مبارک رمضان برگزار نماییم .

وی با بیان اینکه این مسابقات در دوگروه زنان و مردان برگزار می شود خاطر نشان کرد: رده سنی مسابقات آزاد بوده و تمام سنین می توانند درآن شرکت نمایند. علاقمندان برای ثبت نام کافی است به دفتر هیات ورزش های همگانی و یا کمیته پینت بال استان اصفهان مراجعه نمایند.

مسابقات جام رمضان پینت بال در باشگاه جوان واقع در خیابان مشتاق سوم بعد از پل تاریخی شهرستان بعد از افطار برگزار می شود.

کمیته پیلاتس در سومین دوره حضور خود درنمایشگاه ورزش از بازدید مردم بسیار راضی بود. رئیس کمیته پیلاتس در اینباره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: نمایشگاه خوبی بود و توانستیم این رشته نو را به مردم هرچه بیشتر بشناسانیم.

 کمیته های هیات ورزش های همگانی در نمایشگاه ورزش
خانم ذوالفقاری با بیان اینکه باشگاه های زیادی در اصفهان وجود دارد که این رشته را به خانم ها آموزش دهkد اذعان کرد: سعی کردیم در نمایشگاه با توزیع بروشور، تراکت و نمایش سی دی آموزشی و نیز آدرس باشگاه ها بازدیدکنندگان را با ورزش پیلاتس هرچه بیشترآشنا نماییم.

وی از بازدید امیر نوربخش باقری رئیس هیات، نسرین شاکری فرد نایب رئیس بانوان، حمید فریضه نایب رئیس آقایان و رسول نعمتی رئیس کمیته آموزش هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از غرفه پیلاتس یاد کرد و از آنها بخاطر این حضور گرم و همراهی شان تشکر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار