کمیته گردشگری ورزشی مسابقات جهت یابی برگزار می کند

مسابقات جهت یابی در کویر ورزنه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته گردشگری ورزشی این هیات با همکاری کمیته جهت یابی انجمن های ورزشی مسابقات جهت یابی در کویر ورزنه را برگزار می کند.

رئیس کمیته گردشگری ورزشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: کمیته گردشگری ورزشی با همکاری کمیته جهت یابی روز جمعه پانزدهم اسفندماه در کویر ورزنه مسابقات جهت یابی را برگزار خواهد کرد.

مهران سلطان الکتاب ادامه داد: جهت یابی رشته مهیجی است و کمیته گردشگری ورزشی با تعاملی که با کمیته جهت یابی دارد تصمیم گرفت که چنین مسابقاتی را برگزر نماید.علاقه مندان می توانند با مراجعه به دفتر هیات ورزش های همگانی در ورزشگاه انقلاب و یا دفتر کمیته گردشگری ورزشی در آژانس گردشگری طلوع سفریاد برای ثبت نام و حضور در مسابقات اقدام نمایند.

وی ادامه داد: از سوی برگزار کنندگان این مسابقه نیز به نفرات اول تا سوم جوایز نفیس به همراه حکم قهرمانی اهداء خواهد شد.ساعت حرکت به کویر ورزنه ۶ و سی دقیقه صبح می باشد و برگشت از ورزنه ساعت ۱۷ بعد از ظهر. در طول مسابقات نیز مراسم آتش بازی ، سافاری و شتر سواری نیز درنظرگرفته شده است که متقاضیان می توانند با پرداخت هزینه شخصی از این خدمات بهره ببرند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار