گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور برگزار شد


گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور با حضور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ارومیه برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور روز پنجشنبه 5 دی ماه با حضور دکتر مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان ، پور ایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، علی لو مدیرکل بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی  و دکتر میترا روحی سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون ورزشهای همگانی در شهر ارومیه برگزار شد.

دکتر فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان طرح سازمان ملل در خصوص توانمند سازی زنان را مطرح و اظهار داشت: اثر گذارترین بخش بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ورزش بانوان بوده که توانسته نیاز های بانوان را پاسخگو باشد.

 فرهادی زاد از فعالیتهای انجام شده در ورزش همگانی بانوان و سهم بالایی که زنان در فعالیتهای ورزش همگانی دارند،  قدردانی نموده و به اهمیت ورزش همگانی و برنامه ریزی منظم رویدادها به جهت ایجاد فرهنگ نشاط و شادابی اشاره کرد و سواد حرکتی که اساس سلامتی افراد است را برای همه افراد جامعه به ویژه زنان لازم دانست.

وی ادامه داد:  از نواب رییس هیاتهای استانی می خواهم در برنامه ریزی های رویدادهای ورزشی برای سنین مختلف به ویژه سالمندان در محیطی همراه با لذت و شادی توجه نمایند.

 

محمود اشتری رییس هیات ورزش همگانی استان نیز ضمن خوش آمد گویی به نواب رییس بانوان و اظهار خرسندی برای میزبانی این گردهمایی ، فعالیتهای بانوان را در توسعه ورزش همگانی مهم دانست  و بر نقش بانوان در رسیدن به اهداف فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد.

پور ایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ضمن تشکر از حضور معاون ورزش بانوان و شرکت کنندگان در این گردهمایی با اشاره به برگزاری لیگ جهانی والیبال و تاثیر آن در ایجاد نشاط و شور در جامعه اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت های موجود بتوان فعالیتهای جدی تری را برای توسعه ورزش همگانی و سلامتی جسمانی و شور و نشاط اجتماعی برنامه ریزی نمود.

مومن معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به نتایج تحقیقات انجام شده در خصوص نشاط اجتماعی و امید به زندگی، اهمیت ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط اجتماعی اشاره کرد.

 

 در ادامه این نشست، دکتر روحی ضمن تشکر از مسئولین استان برای  پذیرش میزبانی گردهمایی بانوان و تشکر از حضور دکتر فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و قدردانی از زحمات هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ، گزارشی اجمالی از فعالیتهای انجام شده بانوان در بخش های همایش، جشنواره، مسابقات، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و دوره های آموزشی را ارائه کرد.

وی در ادامه به همکاری خوب بانوان هیات های ورزش همگانی با معاونین بانوان استانها در اجرای طرح های ملی بانوان اشاره و خاطر نشان کرد: حمایت بانوان استانها از فعالیتهای هیات ورزش همگانی می تواند نقش بسزایی در توسعه ورزش بانوان داشته باشد. همچنین در خصوص برنامه ریزی و همکاری مشترک برای توسعه ورزش همگانی در بخش ورزش بانوان اعلام آمادگی کرد.

در پایان این گردهمایی ، شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی با عناوین سواد حرکتی و  محورهای توسعه ورزش همگانی TAFISA به مدرسی دکتر دهقانی زاده و دکتر روحی شرکت نموده و گواهینامه های خود را از معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان دریافت کردند.

انتهای پیام/ 


  • ۱۲:۱۸

  • ۱۳۹۸/۱۰/۰۷

  • ۳۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار