گزارش سومین دوره کارگاه آشنایی و تعیین سطح رشته ورزشی پیلاتس

گزارش سومین دوره کارگاه آشنایی و تعیین سطح رشته ورزشی پیلاتس

 گزارش سومین دوره کارگاه آشنایی و تعیین سطح رشته ورزشی پیلاتس

با همت مسئولین هیئت ورزش های همگانی و کمیته پیلاتس استان اصفهان ، سومین دوره کارگاه آشنایی و تعیین سطح رشته ورزشی پیلاتس ویژه بانوان در شهرستان اصفهان برگزار گردید.

این کارگاه به مدت سه روز ازتاریخ پنجم لغایت هفتم تیرماه با حضور ۶۸ نفر از ورزشکاران وافرادعلاقه مند به آشنایی با این رشته ورزشی به مدرسی نادیاذوالفقاری و با حضور مسئول دوره غزاله قانع تشکیل شد.

برنامه با نام ویادالله وسخنرانی نسرین شاکری فرد نائب رئیس بانوان هیات ورزش های همگانی استان اصفهان آغاز گردید. ایشان ضمن تشکراز تلاش های بی وقفه خانم ذوالفقاری رئیس کمیته پیلاتس خاطر نشان کرد:وی نقش مهم،ارزنده ودلسوزانه ای در راستای حفظ،رشد و توسعه رشته ورزشی پیلاتس اصفهان داشتند .

وی  ازشرکت کنندگان در خواست نمودند تا بهره برداری لازم از این دوره و به خصوص مدرس آن داشته باشند و با کسب اطلاعات وهمت بیشتر نسبت به ترویج این رشته ورزشی در سطح استان و به ویژه شهرستان ها نهایت تلاش را بنمایند.

مسئول گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان همچنین ازکلیه شرکت کنندگان به عنوان نمایندگان کمیته پیلاتس استان یاد کرد و خواستار همکاری آنان جهت حفظ رشته ورزشی پیلاتس در برابرسوء استفاده مربیان سایر رشته های ورزشی شد.

سرکار خانم شاکری فرد در انتهای سخنان خود با امیدواری نسبت به ترویج این رشته در میان آقایان به وسیله برگزاری کارگاههای آموزشی، برای کلیه ورزشکاران و حاضرین آرزوی توفیق،سربلندی وسلامتی داشتند.

مراسم افتتاحیه با حضور محمدرسول نعمتی رئیس کمیته آموزش هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ادامه یافت. رسول نعمتی ضمن تشکر از زحمات بی وقفه و بی شائبه خانم ها شاکری فرد و ذوالفقاری اذعان کرد:هدف نهایی تمامی افراد جامعه یادگیری است و به شرکت کنندگان در کارگاه پیلاتس توصیه می کنم استفاده لازم و کافی را از دریای علم و اطلاعات مدرس دوره داشته باشند.

روزهای اول و دوم این دوره ازکارگاه به ارائه آموزشهای لازم توسط مدرس دوره اختصاص یافت و در روز آخر پس ازبرگزاری آزمون کتبی ودریافت انتقادات وپیشنهادات ازهنرجویان ، نهایتاٌ آزمون عملی برگزار شد و دوره پایان یافت.

شایان توجه است که حضور علاقه مندان بسیار از شهرستان های اطراف از جمله بهارستان، شاهین شهر، نجف آباد، گلپایگان و حتی بجنورد نشان از تلاشهای شبانه روزی مسئولین محترم کمیته پیلاتس استان در معرفی این رشته و میل به آشنایی هرچه بیشتر ازسوی ورزشکاران سایر رشته ها دارد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار