گواری: برای دستیابی به نتایج بهتر، ارزیابی ها باید شفاف و ملموس باشد


احمد گواری، سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی در جلسه بررسی و ارزیابی عملکرد امور بانوان، فعالیت های انجام شده در این بخش را مورد تقدیر قرار داد و گفت: ۵۰ درصد جمعیت کشور را بانوان تشکیل میدهند، فعالیت های خوبی برای توسعه ورزش همگانی بانوان تاکنون صورت گرفته، اما نیاز به تلاش و اراده بیشتری می باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، احمد گواری با اشاره به اینکه کم تحرکی بانوان یکی از معضلات بزرگ جامعه است،گفت: ورزش همگانی در سلامتی و پیشگیری از انواع بیماری ها باید بیش از گذشته نقش داشته باشد. وی افزود: جمعیت قابل توجهی هم اکنون در ورزش های همگانی مشارکت دارند که جای خوشحالی دارد، اما برای توسعه آن نیاز به عزم ملی داریم.

سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی در ادامه این نشست گفت: فدراسیون به تنهایی نمی تواند ورزش همگانی را در جامعه گسترش دهد و این امر باید با همکاری و مشارکت همه سازمانها و نهادها صورت پذیرد. باید همه با هم تلاش کنیم تا مخاطبین ورزش همگانی روز به روز بیشتر شود.

احمد گواری همچنین در خصوص ارزیابی عملکرد بخش های مختلف فدراسیون ورزش های همگانی گفت: تاکنون چندین جلسه برای ارزیابی واحدهای زیرمجموعه انجام شده است و خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در این مدت انجام شده است. گواری تاکید کرد:  برای دستیابی به نتایج بهتر و توسعه امور، ارزیابی ها باید شفاف و ملموس باشد که این امر در فدراسیون صورت گرفته است.

در ادامه این جلسه، حسین دهقان سرپرست دبیری فدراسیون نیز گفت: همانطور که معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان اشاره داشته، در اساسنامه جدید فدراسیونهای ورزشی سهم بانوان بیش از گذشته دیده شده و جایگاه نواب رییس بانوان فدراسیون ها ارتقا پیدا می کند. در این اساسنامه نایب رئیس بانوان هم انتخابی شده و اعضای مجمع به ایشان رای می دهندکه این موضوع می تواند پشتوانه خوبی برای نایب رئیس بانوان باشد.

دهقان ادامه داد: برای آینده هم پتانسیل استانها نشان داده فعالیت بانوان بیشتر از آقایان است و در ورزش همگانی نیز ۶۰ الی ۷۰ درصد مخاطبین بانوان هستند.

در پایان این نشست نیز میترا روحی سرپرست نایب رئیسی بانوان فعالیت های امور بانوان را از آغاز سال جدید تشریح کرد و گفت: ما سعی کردیم در بخش های مختلف بانوان را در فعالیت ها مشارکت دهیم. تا کنون ۲۳۱ رویداد با عناوین و مناسبت های مختلف در سراسر کشور برگزار شده است که این رقم نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

انتهای پیام/

 


  • ۱۳:۱۲

  • ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

  • ۳۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار