یادداشت رضا شجیع به مناسبت نوروز ۱۴۰۰/ بیش از هر زمان دیگر‌ به آینده امیدواریم


نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ یادداشتی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در یادداشت رضا شجیع آمده است: 

«کارجویان جهان را ز ناکامی چشیدن چاره نیست
بر زمستان صبر باید طالب نوروز را 

آنگاه که به پرونده کاری سال ۱۳۹۹ می نگرم، بر آغاز هر صفحه گامی برای توسعه فعالیت بدنی و تلاش برای کاهش موثر کم تحرکی ملی برداشته شده است. هر یک از اقدامات خانواده ورزش همگانی در سال گذشته تلاشی صادقانه به منظور ارتقای سلامت مردم ایران زمین بود. مسئله بنیادین ما تغییر نگاه بود، گذر از رویداد محوری به فرآیند محوری، گذر از تماشاگری به کنشگری، توسعه مرزهای فدراسیون ورزش های همگانی و همچنین عقد تفاهم نامه های همکاری با سازمان های بزرگ و موثر در حوزه ورزش کشور، راهبری طرح های کلان ملی و اجرای موفق پویش های آماده باش، نذر ورزشی، نذر خون و همچنین ابتکار درخشان لیگ تندرستی ایران و طرح ملی نشاط بود. 

در شرایطی که اکثر فدراسیون های ورزشی قهرمانی در سراسر جهان پس از پاندمی دچار رکود و وقفه شده بودند، فدراسیون ورزش های همگانی به دلیل تدبیر و مدیریت جهادی جناب آقای دکتر ملایی و به مدد بازوان پرتوان هیئت های استانی و شهرستانی، انجمن ها و کمیته های کشوری خود، گام های بلندی به سمت توسعه فعالیت بدنی برداشت و امروز به داشتن چنین خانواده پرتلاش، منسجم و بزرگی در سراسر کشور افتخار می کند و از این رو به آینده امیدوار است. 

بدین وسیله از تلاش تمامی اعضای خانواده ورزش های همگانی به پاس تلاش برای کاهش موثر کم تحرکی ملی تشکر می کنم و از آستان حضرت حق بهترین خیرات و برکات را برای شما عزیزان در این سال جدید خاضعانه خواستارم. 


  • ۱۵:۲۹

  • ۱۴۰۰/۰۱/۰۱

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار