یکدلی همگانی برای کمک به سیل زدگان


سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی از اقدامات خیرخواهانه این فدراسیون برای کمک به مناطق سیل زده کشور خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن برگزاری جلسه ای با هیئت رئیسه فدراسیون و بررسی وضعیت سیل زدگان بر اهمیت مشارکت جامعه ورزش همگانی کشور برای کمک به سیل زدگان تاکید کرد .

دکتر افشین ملایی سفیددشتی سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به ابعاد حادثه سیل ویرانگر اخیر در استانهای لرستان ، خوزستان و گلستان یکی از مهمترین اقدامات پیش روی فدراسیون ورزشهای همگانی را مسئولیت اجتماعی این فدراسیون در برابر سیل زدگان عنوان کرد و اظهار داشت : فدراسیون ورزشهای همگانی در کنار جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به مردم آسیب دیده از حوادث اخیر خواهد شتافت چرا که حضور مسئولانه این فدراسیون می تواند مکمل فعالیت های حمایتی جمعیت هلال احمر باشد .

افشین ملایی سفیددشتی با تاکید بر نیازسنجی از استانهای درگیر تصریح کرد : استانهای سیل زده کانون بحران هستند و فدراسیون ورزشهای همگانی به صورت هماهنگ و یکدل کمک به سیل زدگان و رفع دغدغه های مردم را در اولویت امور خود قرار داده و خود را ملزم می داند تا خدمات ویزه ای را در این مناطق ارائه نماید . 

ملایی سفید دشتی ادامه داد : افرادی به عنوان داوطلبین جهادی از هیئت های ورزش همگانی سراسر کشور به استانهای گلستان ، خوزستان و لرستان اعزام خواهند شد و همچنین در این هفته در تدارک برپایی ستادی برای دریافت‌های کمک‌های مردمی خواهیم بود .

سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی در پایان گفت : میزان خسارت وارده بسیار زیاد است و امداد رسانی فدراسیون تا رفع کامل مشکلات هموطنانمان ادامه خواهد داشت .    

انتهای پیام /


  • ۱۵:۰۵

  • ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

  • ۳۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار