‌متقیان نژاد:‌ تمامی دوره همسان سازی- بازآموزی و سمینار سراسری کمیته های متناظر پیلاتس از دی به بهمن ماه موکول شد


رئیس انجمن پیلاتس خبر داد:‌ نظر به درخواست مکرر مدرسین و مربیان و تقارن تاریخ برگزار سمینار با ایام امتحانات،‌ سمینار سراسری کمیته های متناظر و دوره ی همسان سازی مدرسین از دی ماه به بهمن ماه موکول شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس طی نشستی با حضور مسئولین آموزش فدراسیون اظهار داشت:‌ انجمن پیلاتس فدراسیون ورزش های همگانی ضمن تبریک سالروز تولد ژوزف پیلاتس،‌ خالق این ورزش و ارج نهادن به مقام شامخ و تلاش ارزشمند این مرد بزرگ، در صدد است ضمن ادای احترام به ریشه های این ورزش که ژوزف پیلاتس مبدع آن بود، آخرین متد ها و آموزش های نوین این ورزش را در قالب کارگاه تخصصی همسان سازی و بازآموزی مدرسین پیلاتس و همچنین نشست تخصصی کمیته متناظر استان ها در دی ماه برگزار نماید که با در خواست مکرر مدرسین، مربیان و کمیته های متناظر استان ها، تاریخ برگزاری این  کارگاه از دی ماه به بهمن ماه موکول شد.

طی نشستی با حضور ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس و مسئولین آموزش فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد با تاکید بر اهمیت دوره،  تغییر تاریخ برگزاری کارگاه، اعلام و به تصویب نهایی رسید.

رئیس انجمن پیلاتس در این نشست به شرح جزئیات و دلایل تغییر تاریخ این رویداد مهم پرداخت و اعلام داشت: نظر به تقارن و همزمانی با ایام امتحانات دانشگاه و همچنین به دلیل درخواست مکرر مدرسین، مسئولین کمیته های متناظر و  لزوم حضور آنان در کارگاه همسان سازی و بازآموزی مدرسین پیلاتس که با هدف  به روز رسانی و همسان سازی شیوه های تمرینی مدرسین پیلاتس با حضور اساتید برتر در دی ماه می باشد، تغییر در تاریخ برگزاری دوره ضروری به نظر می رسید.

وی گفت:‌ عدم دسترسی به اینترنت ک منجر به اطلاع رسانی ناپیوسته و نقص در ثبت نام مدرسین شده است را از دیگر عوامل این جا به جایی زمانی برشمرد.

 

 

انتهای پیام/


  • ۰۹:۲۹

  • ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

  • ۱۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار