اخبار

کار و تحقیق ورزشی سازمان‌یافته‌ به ندرت صورت گرفته است

اخبار

در چند سال اخیر؛

کار و تحقیق ورزشی سازمان‌یافته‌ به ندرت صورت گرفته است

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:  با اینکه هدف از برگزاری همایش‌های مختلف ورزشی تنها توسعه ورزش و به دنبال آن افزایش سلامتی در بین آحاد مختلف مردم جامعه است ولی در چند سال اخیر کمتر شاهد برنامه‌ریزی‌های سازمان‌یافته در این خصوص هستیم.

رشید خدابخش در جلسه دیدار با شورای سیاست‌گذاری اولین همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت بیان داشت: اهداف این همایش یکی از پایه‌های اصلی برنامه‌ریزی‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مبنی بر نهادینه کردن ورزش در جامعه بر اساس دو فرهنگ ایرانی و اسلامی‌ تلفیق جدایی ناپذیر این دو مورد با یکدیگر است.
وی با بیان اینکه سلامتی مردم جامعه در مرحله نخست اهمیت قرار دارد، تصریح کرد، نکته قابل توجه در راندمان کاری اعضای همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت، پیگیری مصرانه اهداف از پیش تعیین شده در سند راهبردی شورای سیاست‌گذاری این همایش توسط اعضای آن است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در جلسه دیدار دوستانه خود با احمد جمشیدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، حسن جعفری هرندی رئیس ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان، محمد مهدی کاظمی (دبیرکل همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت)، وزیر زاده (نماینده صدا و سیما در همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت)، حسینی ( مسئول دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان) و شروین پاگیری ( خبرنگار دائمی همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت) اظهار داشت: اعضای همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت باید تبلیغات دوباره کشوری خود را آغاز کنند.
خدابخش با اشاره به اینکه باید طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده جلسه دیداری با وزیر ورزش و جوانان و همچنین برخی از مقامات استان اصفهان مانند رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شود، تاکید کرد: به طور حتم با این جلسات تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت در قالب‌هایی مانند، مقاله، پویانمایی و عکس بسیار بیشتر از حال حاضر می‌شود.
وی افزود: بار دیگر تاکید می‌کنم اعضای همایش ملی ورزش از پنجره حقیقت تبلیغات کشوری را از یاد نبرند که این مقوله تاثیر قوق‌العاده‌ای در راندمان کاری همایش ملی دارد

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار