با همت عالی ایروبیک اصفهان را دراوج نگهدارید

با همت عالی ایروبیک اصفهان را دراوج نگهدارید

 با همت عالی ایروبیک اصفهان را دراوج نگهدارید

 

روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه جلسه توجیهی مربیان کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با حضور رئیس کمیته، پیشکسوتان و مربیان سراسر استان در باشگاه ورزشی آزادی واقع در کوی امیریه برگزار شد.

سهیلا کیان ارثی در این جلسه گفت: استان اصفهان همیشه در ایروبیک ایران رتبه و جایگاه رفیعی داشته و از نظرکاری یکی از استان های برتر کشور بوده است.این رتبه به دلیل تعداد بالای اساتید،مربیان و ورزشکاران ایروبیک به اصفهان تعلق گرفته است.

این مربی پیشکسوت ادامه داد:با تشکر از خانم سهیلا دستگردی رئیس اسبق هیات آمادگی جسمانی و ایروبیک باید بگویم زمانی که هیات به کمیته تبدیل شد و ما آن را تحویل گرفتیم هیچ امکانات و اطلاعاتی در اختیارمان قرار داده نشد. نمی دانستیم چند مربی ،داور و ورزشکار داریم. چه تعداد افراد در این رشته بیمه شده اند و خلاصه از صفر شروع کردیم.

وی افزود: در طول این شش ماه فعالیت تلاش کردیم بانک اطلاعات داوران و مربیان استان را درست و تکمیل کنیم. همچنین کارگاه های بازآموزی و برگزاری مسابقات را در دستورکارمان قرار دادیم. به همین خاطر از تمام مربیان و داوران استان خواهشمندیم که با دفتر کمیته واقع در چهارراه تختی درتماس باشند و به تکمیل این بانک اطلاعاتی به ما کمک نمایند.لطفا خودتان را از ما دور نگاه ندارید.

خانم کیان ارثی با بیان اینکه اشل جدید مربیان از تهران ارسال شده خاطر نشان کرد: همیشه قیمت هایی که در تهران به تصویب می رسد بسیار بالا و سنگین است که امکان اجرای این مصوبات در اصفهان وجود ندارد. به همین خاطر ما هزینه های جدید را متناسب با باشگاه های اصفهان در نظر گرفتیم که به زودی به تمام باشگاه ها ارسال می کنیم. اما برای اطلاع مربیان باید بگویم تقریبا ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش دستمزد داشتیم.

وی با ارج نهادن به مقام مربی های ایروبیک از مربیان خواست از پرداختن به مسائل مالی صرف نظر نمایند و عشق به مربیگری را در کنار مسائل مالی لحاظ کنند: شخصیت مربی بسیار بالاست و نباید فقط به کسب در آمد فکر کنیم و بخاطر این موضوع به شخصیت مربی آسیب بزنیم.

سهیلا کیان ارثی در خصوص مشکل بیمه نبودن مربیان آمادگی جسمانی و ایروبیک نیز گفت: پیشنهاد ما بیمه عمر و پس انداز است چرا که بیمه مربیان مشکل بزرگ و چندساله ای است که تاکنون هیچ مسئولی نتوانسته آن را برطرف نماید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار