حضور در کلاس های بازآموزی و همایش ها الزامی است

حضور در کلاس های بازآموزی و همایش ها الزامی است

 حضور در کلاس های بازآموزی و همایش ها الزامی است

دبیر کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در جلسه توجیهی مربیان این رشته گفت: حضور مربیان در کلاس های بازآموزی ، کلاس کارورزی ، مسابقات و همایش های ایروبیک الزامی است. اگر مربیان به رشته ای که در آن کار می کنند علاقه دارند باید در تمام فعالیت هایی که کمیته برگزار می کند شرکت نمایند.

الهام ادیب ادامه داد: در سال ۹۲ قرار شد طبق قوانین جدید بازرسان مرتب به باشگاه های آمادگی جسمانی و ایروبیک سر بزنند واز مدرک مربیگری و کارت بیمه مربیان بازدید به عمل آورند. درصورتی که مربی کارت بیمه نداشته باشد و یا اعتبار کارت مربیگری اش تمام شده باشد بدون شک دچار مشکل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: برای تمدید کارت مربیگری تنها کافی است به دفتر کمیته مراجعه کرده و در دوره بازآموزی شرکت نمایید. این دوره یک روزه بوده و تنها به مرور اطلاعات قبلی مربی ها پرداخته می شود. البته چون علم در حال پیشرفت و تغییر روز به روز است مباحث جدید نیز در این دوره ها آموزش داده می شود.

این مربی ایروبیک با بیان اینکه در فصل تابستان مسابقات باشگاهی ایروبیک زیر نظر کمیته استان برگزار می شود اضافه کرد: از تمام مربیان و باشگاه ها خواهشمندیم در این مسابقات شرکت نمایند. ما از تمام مربیانی که تمایل به تیم داری در این رقابت ها هستند حمایت می کنیم و برای آنها کلاس “کوچینگ” برگزار می کنیم.

دبیر کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در پایان گفت: متاسفانه برخی از مربیان به اسم کلاس ایروبیک ، کلاس های دیگری برگزار می کنند که برای این رشته ورزشی دردسرساز شده است. به همین دلیل کمیته عزم خود را جزم کرده تا مقابل این بی قانونی ها بایستد و با متخلفان برخورد نماید.

الهام ادیب یادآورشد: مربی ایروبیک باید موزیک و ریتم را بشناسد و از موزیک های مخصوص ورزش ایروبیک در کلاس های خود استفاده نماید. در حال حاضر حدود ۸۰۰مربی در اصفهان داریم که باید در رشته هایی که فعالیت می کنند مانند ایروبیک، استپ، کاربادستگاه و غیره به موزیک، ریتم و علم جدید مسلط باشد. برای این کار هم ما کلاس های بازآموزی و کلاس کارورزی برگزارخواهیم کرد. فقط کافی است برای شرکت در این دوره ها به دفتر کمیته مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار