تغییر در کمیته ایروبیک وآمادگی جسمانی

تغییر در کمیته ایروبیک وآمادگی جسمانی

 تغییر در کمیته ایروبیک وآمادگی جسمانی

هفته گذشته کمیته ایروبیک و آمادگی جسمانی در هیات ورزش های همگانی شاهد تغییر در مدیریت بود و جلسه تودیع سهیلا دستگردی و معارفه سیروس سمیعی برگزار شد.رئیس قبلی کیمته نیامده بود تا در مراسم تودیع و معارفه شرکت نماید .با این حال طبق آنچه در جلسه مطرح شد خانم سهیلا دستگری با هفده سال سابقه مدیریت هیات اسبق آمادگی جسمانی از کار خود برکنار وسیروس سمیعی به جای وی منصوب شد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در خصوص برکناری خانم دستگردی گفت: تغییرات لازم است و کافی است به آن اطمینان کنیم و با تغییرات همراه شویم. از همین جا از زحمات چندین ساله خانم دستگردی تشکر می نمایم و اعلام می کنم قطعا ما از تجربیات و توانایی های وی استفاده خواهیم کرد.

محمدرضا محمدجواهری ادامه داد:ما چندبار دست همکاری به سمت خانم دستگردی دراز کرده ایم ولی جوابی نگرفتیم و ایشان استقبال نکردند.به هر حال امیدواریم در سنگر دیگری بتوانیم از وی و تجربیات شان استفاده نماییم.

رئیس هیات ورزش های همگانی که در جلسه تودیع و معارفه حضور داشت دلیل این تغییرات را اهتمام فدراسیون ورزش های همگانی نسبت به همکاری و مساعدت با این کمیته ورزشی دانست :با توجه به خط مش فدراسیون که خواسته نگاه ویژه ای به این کمیته داشته باشیم شاهد این تغییرات و جابجایی هستیم.

امیر نوربخش باقری افزود : نگاه ما به افق روشن برای ایروبیک و آمادگی جسمانی است. امیدواریم زمینه رشد این رشته هرچه بیشتر فراهم شود.

مسئول هماهنگی اموربانوان اداره کل ورزش و جوانان نسرین شاکری فرد نیز در این جلسه اطمینان داد که حمایت دوچندانی از این رشته داشته باشند تا راهی را که تا اکنون پیموده ، بهتر ادامه دهند. وی همچنین برای رئیس جدید کمیته آروزی موفقیت کرد.

دکتر سیروس سمیعی رئیس جدید کمیته ورزشی ایروبیک و آمادگی جسمانی هم در جلسه معارفه اش اظهار داشت: با وجود اینکه کارمند استانداری هستم اما بصورت جدی رشته تکواندو را دنبال می کنم.آمده ام تا دست یاری بدهم و کمیته را فعال سازم. دنبال تغییرات نیستم و در کارم از همه نیروها و پتانسیل موجود استفاده خواهم کرد .

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار