همایشی برای شروع کار مدیریت جدید

همایشی برای شروع کار مدیریت جدید

 همایشی برای شروع کار مدیریت جدید

روز جمعه بیست و هفتم بهمن ماه به مناسبت گرامی داشت دهه فجر اولین همایش استانی ایروبیک مارتن در اصفهان برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی هدف از برگزاری همایش استانی ایروبیک مارتن یادواره بانوی شهیده “زهرا مستاجران” را شروع کار کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک با مدیریت جدید اعلام کرد.

امیر نوربخش باقری که پیش از شروع همایش در سالن امیریه حاضر شده بود به حضار و شرکت کنندگان گفت:اصفهان در اسفندماه میزبان مسابقات قهرمان کشوری ایروبیک است و ما امیدواریم همایش استانی ایروبیک ماراتن این امکان را فراهم سازد تا از بین شما شرکت کنندگان یک تیم انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه اصفهان جایگاه خوبی در مسابقات آمادگی جسمانی و ایروبیک کشور داشته تاکید کرد: با حفظ جایگاه و مقام خود در این رشته تلاش می کنیم آن را ارتقا دهیم.

امیر باقری یادآور شد: کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک و هیات ورزش های همگانی استان اصفهان درصدد است تا باباشگاه ها و مراکز ایروبیک بدون مجوزبرخورد نماید و مانع عضویت ورزشکاران در این گونه مراکز بشود. برگزاری مسابقات مختلف هم یکی ازراه های رسیدن به این هدف می باشد. تمام سعی ما این است که بتوانیم میادین ورزشی را برای حضور ورزشکاران ایروبیک و آمادگی جسمانی جهت ارائه هنر و ارزش های شان فراهم سازیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک بتواند از بین شرکت کنندگان در همایش استانی ایروبیک مارتن یادواره بانوی شهیده “زهرا مستاجران”یک تیم مقتدر و خوب برای اصفهان تشکیل بدهد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار