فرهنگ سازی با برگزاری همایش های ورزشی

فرهنگ سازی با برگزاری همایش های ورزشی

 فرهنگ سازی با برگزاری همایش های ورزشی

رییس هیات همگانی استان اصفهان در همایش بزرگ پیاده روی خانواده اصفهان با ابراز خرسندی از برگزاری این همایش و تشکر از حضور حداکثری مردم در پیاده روی گفت:با برگزاری همایش های ورزشی به صورت خانوادگی می توان در زمینه گسترش و پرداختن به ورزش در بعد همگانی فرهنگ سازی کرد.

ˈامیرنوربخش باقری افزود: هیات همگانی تصمیم دارد با توجه به استعداد اصفهان در مشارکت و حضور حداکثری مردم در همایش های ورزشی ، همایش های بیشتری در زمینه ورزش های همگانی برگزار نماید به همین دلیل در هفته های آینده به مناسبت هفته نیروی اتظامی، تربیت بدنی و روز جهانی سالمندان نیز همایش برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه اصفهان دارای پتانسیل بالایی برای برگزاری این گونه همایش های ورزشی دارد اظهار داشت: این هیات با همکاری شهرداری اصفهان توان برگزاری همزمان چندین همایش در نقاط مختلف شهر را دارد.

رئیس هیات ورزش های همگانی تصریح کرد: همزمان با این هیات، شهرداری نیز همایش هایی را برای فرهنگ سازی ورزش در میان شهروندان برگزار می کند که امید واریم با این همایش ها فرهنگ عمومی مردم را در ورزش و ارتقاسلامت افراد جامعه بالا ببریم. چرا که این هدف هیات همگانی است که همه مردم و جامعه را درگیر ورزش کند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار