تاسیس خانه ورزش و بازی کودکان باید به ورزش کشور دیکته شود

تاسیس خانه ورزش و بازی کودکان باید به ورزش کشور دیکته شود

 تاسیس خانه ورزش و بازی کودکان باید به ورزش کشور دیکته شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه تاسیس خانه ورزش و بازی کودکان کار نویی است گفت: هیات ورزش های همگانی در دو سال اخیر کارهای بزرگی انجام داده که سبب توسعه ورزش همگانی شده است که افتتاح اولین خانه ورزش و بازی کودکان از جمله همین کارهای بزرگ و تاثیر گذار است.

غلامعلی ابراهیمی که در مراسم افتتاحیه این خانه حضور داشت اظهار کرد: فعالیت اولین خانه ورزش و بازی کودکان نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان است تا این کار نو که قطعا بدون اشکال نخواهد بود به نقطه ای برسد که بی عیب و نقص به همه کشور تسری پیدا کند.

وی تاکید کرد: امید واریم سایر استان ها و شهرستان های کشور از اصفهان الگوبرداری کرده و به زودی شاهد افتتاح خانه های ورزش و بازی کودکان در کل کشور باشیم. چراکه اساس ورزش کار روی سنین پایه است تا از کودکی مهارت های لازم به بچه ها آموزش داده شود.

ابراهیمی خاطر نشان کرد : اگر بچه ها از کودکی آموزش های لازم را درغالب بازی ببینند بی شک ورزش کردن در آنها نهادینه شده و برای حضور در عرصه قهرمانی از آمادگی کامل جسمانی برخوردار خواهند بود و به شکل بهتری در این عرصه فعالیت خواهند کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ورزش همگانی را زیرساخت لازم برای ورزش قهرمانی عنوان کرد و افزود: هرچه بچه ها بیشتر به ورزش رو بیاورند و از یک جانشینی دوربمانند نسل آینده سالم تر و شاداب تر خواهد بود. پس برای اینکار توسعه ورزش همگانی امر لازمی است .

غلامعلی ابراهیمی درپایان ابزار امیدواری کرد تا تاسیس خانه بازی و ورزش کودکان که از اصفهان آغاز شده به کل کشور دیکته شود تا بتوانیم روی سن پایه سرمایه گذاری خاصی در زمینه ورزش انجام دهیم و آینده ورزش قهرمانی کشور را تضمین نماییم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار