سالن ایروبیک ورزشگاه کوثر به کمیته ایروبیک رسید

سالن ایروبیک ورزشگاه کوثر به کمیته ایروبیک رسید

 سالن ایروبیک ورزشگاه کوثر به کمیته ایروبیک رسید

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان بصورت سرزده به جلسه توجیهی مربیان ایروبیک استان اصفهان وارد شد و از نزدیک با مسئولان کمیته و مربیان آن دیدار کرد.

محمد رضا محمد جواهری در این جلسه به مربیان و ورزشکاران فعال در رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک قول داد سالن ایروبیک ورزشگاه کوثر را در اختیار کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان قرار دهد.

 سالن ایروبیک ورزشگاه کوثر به کمیته ایروبیک رسید

وی با بیان اینکه با آمدن دکتر سیروس سمیعی به کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک دیگر خیالشان از بابت این کمیته آسوده شده است ادامه داد: جادارد از امیر نوربخش باقری رئیس هایت ورزش های همگانی استان اصفهان نیز تشکر کنم که این چنین خالصانه در این هیات کار می کند و شرایط فعالیت سایر کمیته های ورزشی زیر مجموعه اش را فراهم می سازد.

محمدجواهری تاکید کرد: وظیفه ما در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان فراهم کردن فضا برای ورزش بانوان است تا به حفظ سلامت خانم ها و جامعه کمک کرده باشیم.

در پایان مدیرکل از خانم محمدی زاده رئیس باشگاه ورزشی آزادی که امکانات باشگاه را در اختیار کمیته و تیم ایروبیک اصفهان قرار داده و نیز خدمات شایانی به ورزش اصفهان کرده است تقدیر و تشکر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار