حضور حداکثری نطنزی ها در همایش پیاده روی

حضور حداکثری نطنزی ها در همایش پیاده روی

 حضور حداکثری نطنزی ها در همایش پیاده روی

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و هفته گردشگری روز جمعه ۷ مهر ماه از ساعت ۸ صبح از میدان تختی ( مقابل اداره ورزش و جوانان ) به سمت مسجد جامع شهرستان نطنز برگزار شد.

حمیدرضا باقریان رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان نطنز هدف ازبرگزاری ورزش‌های همگانی را در راستای ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی و فراهم شدن بسترهای مناسب برای نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی درمنطقه عنوان کرد و گفت: پیاده‌روی، نقش بنیادی در سلامت روان و جسم انسان دارد از این رو امروزه در جهان ورزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است . چراکه پیاده‌روی به عنوان یکی از مفیدترین، در دسترس‌ترین و کم‌هزینه‌ترین ورزش‌هاست و به‌راحتی می‌تواند جایگاه خود را در زندگی روزمره ما پیدا کند و برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با هدف ترویج فرهنگ ورزش در خانواده‌ها صورت می گیرد.

در این مراسم باقریان رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان به نمایندگی از طرف مشاور عالی استان هدیه ای به رسم یادبود و تقدیر از زحمات سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آقای عامری در ترویج فرهنگ ورزش همگانی تقدیم داشت.

در پایان مراسم ورزشکاران با زمینه های گردشگری و میراث فرهنگی آشنا و با شرکت در مسابقات ویژه این هفته و قرعه کشی جوایزی اعم از ۸ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس ۱ دستگاه دوچرخه و ۴۵ بسته ورزشی دریافت نمودند.

این همایش از طرف هیات ورزشهای همگانی ، اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، اداره ورزش و جوانان شهرستان نطنز با همکاری شهرداری، آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی ، حوزه مقاومت بسیج ، اورژانس۱۱۵، شعبه مرکزی بیمه ایران ، هیات کوهنوردی ، نمایندگی صدا و سیما و سایر ادارات برگزار شد که بیش از ۱۰۰۰ نفر بصورت خانوادگی در این همایش شرکت کردند . شایان ذکراست تعدادی از مسئولین شهری و همچنین آقای عبدلی مشاور عالی هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان در همایش حضور بهم رساندند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار