اول اردیبهشت مهلت ارسال تقویم ورزشی بانوان

اول اردیبهشت مهلت ارسال تقویم ورزشی بانوان

 اول اردیبهشت مهلت ارسال تقویم ورزشی بانوان

نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در اولین جلسه ماهیانه این هیات با نواب روسای کمیته های ورزشی هیات در سال۹۲ گفت: سال گذشته ار تمام کمیته های ورزشی زیر مجموعه هیات ورزش های همگانی استان خواستیم تا تقویم پیشنهادی خود را به دفتر هیات ارسال کنند. ولی این اتفاق به صورت کامل و آنچه مد نظر ما بود رخ نداد. به همین خاطر فرم برنامه های پیش بینی شده در تقویم هیات های ورزشی بانوان را در اختیار نواب روسای کمیته ها قرار دادیم .

نسرین شاکری فر ادامه داد: این فرم مربوط به فدراسیون ورزش های همگانی است و از بانوان عزیز که نایب رئیس کمیته های ورزشی هیات هستند تقاضا می کنیم تا روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه این فرم ها را بر اساس برنامه هایی که مدنظر دارند پر کرده و به دفتر هیات واقع در ورزشگاه انقلاب تحویل دهند.

وی با بیان اینکه تاکید هیات در برگزاری دوره های آموزشی به ویژه برای رشته هایی است که مسابقه استانی و یا کشوری ندارند اضافه کرد: باید هدف نایب رئیس های کمیته های هیات ورزش های همگانی کسب سهمیه در تیم های ملی و ایستادن روی سکوهای قهرمانی بین المللی باشد. نواب روسا باید ارتقا ورزشکاران بانو را مدنظر داشته باشند و هر برنامه ای را که سال قبل در دستور کار قرار داده اند را با شدت و حدت بیشتری در سال جاری پیگیری نمایند.

مسئول هماهنگی ورزش بانوان در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان خاطر نشان کرد: نایب رئیسان کمیته ها بداند از حمایت همه جانبه هیات در خصوص برگزاری کلاس، دوره های آموزشی و ارتقاء مربیان و ورزشکاران، مسابقات استانی و کشوری و غیره برخوردار خواهند بود و از هیچ تلاشی برای انجام این موارد کوتاهی نکنند.

خانم شاکری فر با اشاره به اینکه باید در زمان پر کردن فرم برنامه های پیش بینی شده در تقویم ورزشی بانوان نیاز تمام شهرستان های استان اصفهان درنظر گرفته شود افزود: ۲۳ شهرستان موجود را تقسیم بندی کنید و شهرستان هایی که از نظر مسافت به هم نزدیک ترند را در یک دسته قرار دهید و بسته به نیاز گروه های تقسیم بندی شده برای شان کلاس آموزشی و یا دوره ارتقاء مربی و ورزشکار مشخص کنید.

وی در خصوص بخش تامین اعتبار در این فرم اعلام کرد: برای تمام برنامه هایی که مد نظر دارید تامین اعتبار در نظر بگیرید و برآورد هزینه داشته باشید. هزینه برگزاری مسابقات، دوره های آموزشی، اعزام تیم، میزبانی بازی ها و غیره را برآورد کنید و در قسمت جمع کل یادداشت نمایید. درپایان خانم شاکری فر گفت: لطفا اسامی ورزشکاران حاضر در مسابقات مختلف را که مقام کسب کرده اند را در اسرع وقت به هیات ورزش های همگانی تحویل دهید تا در مراسم تجلیل از مقام زن از این بانوان ورزشکار تقدیر و تشکر به عمل آید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار