رسالت مربیان ورزش صبحگاهی مبارزه با آلزایمر

رسالت مربیان ورزش صبحگاهی مبارزه با آلزایمر

 رسالت مربیان ورزش صبحگاهی مبارزه با آلزایمر

رئیس کمیته آموزش انجمن ورزش های همگانی در جمع اعضای هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و مربیان ورزش صبحگاهی اصفهان گفت: ما تصمیم گرفته این انجمن و کمیته های ورزش صبحگاهی را از حالت سنتی خارج کنیم و با رویکرد های علمی جدید آن را اداره کنیم. به همین خاطر یک دگر دیسی در ورزش صبحگاهی ایجاد کردیم.

مرتضی شهری افزود:چارت سازمانی برای انجمن تعریف کردیم و با بکارگیری نیروهای متخصص تربیت بدنی و علوم وابسته کمیته های جدیدی در انجمن ورزش صبحگاهی تشکیل دادیم تا بتوانیم در این رشته خدمات بیشتری به مربیان ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه هر رشته ورزشی که بدون مسابقه است محکوم به فنا و نابودی می شود اعلام کرد: برای ممانعت از نابودی ورزش صبحگاهی که بی شک تاثی فراوانی در سلامت افراد و جامعه دارد تصمیم به طراحی مسابقه و تشکیل کمیته داوری ورزش صبحگاهی گرفتیم که بخش زیادی از کارها در این رابطه انجام شده است.

شهری اظهار کرد: متاسفانه ورزش صبحگاهی رشته ای است که نادیده گرفته شده و به دید تخصصی به آن نگاه نمی شود. به همین خاطر ما فضا برای کار خیلی داریم . یکی از این فضا ها برگزاری دوره های تخصصی با همکاری داشنگاه علوم پزشکی است که ما مقدمات آن را فراهم ساخته ایم. در صدد برگزاری کلاس شصت ساعته ارتقاء مربیگری درسه به دو هستیم که مدتها است برگزار نشده است.

وی ادامه داد:رسالت مربیان ورزش صبحگاهی مبارزه با بیماری خاموش آلزایمر است. مربی این رشته باید ذهن، عضلات و اندام مخاطب را بطور همزمان در ورزش صبحگاهی درگیر کند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار