مربیان ورزش صبحگاهی تبلور ایثارند

مربیان ورزش صبحگاهی تبلور ایثارند

 مربیان ورزش صبحگاهی تبلور ایثارند

یکشنبه شب هیات ورزش های همگانی استان اصفهان میزبان همایش سالیانه مربیان کمیته ورزش صبحگاهی بود که با رویکرد هم اندیشی مربیان و مسئولین برگزار شد. در این جلسه رئیس انجمن ورزش صبحگاهی فدراسیون ورزش های همگانی و رئیس کمیته آموزش انجمن ورزش صبحگاهی نیز حضور داشتند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در این همایش که با حضور بیش از شصت تن از مربیان بانو و مرد ورزش صبحگاهی اصفهان برگزار شد گفت:مربیان ورزش صبحگاهی سرداران سلامتی شهر هستند و به خود می بالم در جمع کسانی هستم که سلامتی را به مردم هدیه می دهند.

امیر نوربخش باقری ادامه داد: این مربیان تبلور ایثار و منشا نشاط اصفهان هستند چراکه در زمانی که هنوز آفتاب طلوع نکرده در پارک ها و ایستگاه های ورزش صبحگاهی بیدار و سرحال ایستاده اند و جمعیتی را به سوی سلامتی رهنمون می کنند.

وی با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی استان تلاش کرده تا در راستای توسعه و پیشرفت این هیات و کمیته های زیر مجموعه اش گام بردارد اضافه کرد: بدون شک مشکلاتی هست که بعضا از دست ما خارج می باشد ولی تلاش می کنیم با تعاملی که با شهرداری اصفهان داریم این مسائل را برطرف نماییم.

در پایان این همایش با اهداء تابلوی قلمکاری به حیدر قاسمی نژاد رئیس انجمن ورزش صبحگاهی فدراسیون ورزش های همگانی و مرتضی شهری رئیس کمیته آموزش این انجمن و اهداء لوح تقدیر و لباس منقش به آرم فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن ورزش صبحگاهی به کلیه مربیان ۶۳ ایستگاه ورزش صبحگاهی اصفهان از آنها تقدیر بعمل آمد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار