یک هفته برنامه برای هفته تربیت بدنی

یک هفته برنامه برای هفته تربیت بدنی

 یک هفته برنامه برای هفته تربیت بدنی

هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برای هفته تربیت بدنی برنامه های ویژه ای تدارک دیده که از امروز ساعت شش و سی دقیقه صبح آنها را عملی کرده است.

صبح روز چهارشنبه  بیست و ششم مهرماههیات ورزش های همگانی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اقدام به برگزاری همایش ورزش صبحگاهی با حضور کلیه اعضای کمیته های هیات و مدیران و معاونان ادارات و ارگان های استان اصفهان در باغ غدیر کرده است و در پایان قرار است به نفرات برتر جوایزی اهدا شود.

اما نقطه عطف ومهم برنامه هیات ورزش های همگانی برای گرامی داشت هفته تربیت بدنی به روز جمعه و همایش پیاده روی خانوادگی مربوط می شود. علاقمندان به تندرستی و سلامتی می توانند با شرکت در این همایش از مشاوره ورزشی رایگان نیز بهره مند شود. کارشناسان ورزشی مستقر در ایستگاه های سلامتی به عزیزان شرکت کننده در همایش پیاده روی خانوادگی مشاوره رایگان ورزشی خواهند داد.

روزشنبه بیست و نهم مراسم ورزش همگانی برای ایثارگران و جانبازان عزیز برگزار می شود. این همایش با حضور خانواده ایثارگران و جانبازان در سالن آمفی تاتر پایگاه چهارم هوانیروز واقع در خیابان مرداویج انجام می شود.

مثل همیشه این هیات توجه ویژه خود به بانوان را در دستور کار گذاشته و روز شنبه همایش ورزش همگانی و بانوان را برگزار می کند . کارکنان بانو و مرد سازمان ها ی دولتی نیز از قلم نیافتاده اند و می توانند روز یکشنبه سی ام مهرماه در مسابقات طناب کشی و تیر اندازی شرکت نمایند . بدین ترتیب بانوان و مردان ورزشکار شاغل می توانند روز یکشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به سالن ورزشی امیریه مراجعه کرده و از این برنامه شاد و ورزشی استفاده کنند.

تاسیس کمیته بازی ها و ورزش کودکان در هیات ورزش های همگانی هم فتح بابی شده تا هیچ مراسم و روزی از تقویم بدون بچه ها سپری نشود. به همین خاطر روز یکشنبه نیز به نام همایش ورزش همگانی و کودکان گذاری شده که کمیته بازی ها و ورزش کودکان برنامه های ویژه ای برای این روز در نظر گرفته است.

آخرین روزهای هفته تربیت بدنی هم به رقابت های سالم و کلاس آموزشی ورزش های همگانی اختصا داده شده است که این برنامه ها در زندان و برای زندانیان به اجرا در می آید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار