سایت بازیها و ورزش کودکان رونمایی شد

سایت بازیها و ورزش کودکان رونمایی شد

 سایت بازیها و ورزش کودکان رونمایی شد

روز پنجشنبه با حضور رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و رئیس انجمن بازیها و ورزش کودکان سایت بازیها و ورزش کودکان در اصفهان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات همگانی استان اصفهان؛چندی است که در هیات ورزش های همگانی کمیته ای بانام بازیها و ورزش کودکان تاسیس شده و خانم عفت نجف پور ریاست این کمیته را برعهده دارد. وی درخصوص سایت رونمایی شده گفت:هدف ما از ایجاد چنین سایتی کوتاه کردن زمان آموزش و اطلاع رسانی در عصر تکنولوژی بود که خدارا شاکریم این اتفاق برای کل مهدهای کشور و در اصفهان انجام شد.

وی ادامه داد:ما برای ارتباط با جامعه هدف که همانا مهدکودکها و کودکان هستند سایت بازیها و ورزش کودکان را راه اندازی کردیم تا از این طریق با مهدها،مدیران و خانواده ها در ارتباط باشیم.

وی با بیان اینکه ما ادعا داریم سایت مذکور منحصر به فرد است اظهار داشت: سال گذشته زنگ ورزش صبحگاهی را در مهدها به صدا درآوردیم و مهدها را موظف به انجام ورزش صبحگاهی کردیم. حالا با این سایت می خواهیم به مدیران،مربیان و خانواده ها طریق درشت ورزش کردن و بازی کودکان را آموزش دهیم.

علاقمندان می توانند برای استفاده از سایت و مطالب آموزشی آن به آدرس زیر مراجعه فرمایندو حتی اگر فرزندشان به مهد نمی رود از مطالب موجود نهایت استفاده را ببرند./انتهای پیام ج/

www.emahd.ir/isf/sportkids

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار