افتتاح تنها خانه پینت بال کشور در اصفهان

افتتاح تنها خانه پینت بال کشور در اصفهان

 افتتاح تنها خانه پینت بال کشور در اصفهان

اولین و تنها خانه پینت بال کشور در اصفهان افتتاح شد.

شنبه بیست و هشتم بهمن اولین و تنها خانه پیت بال کشور در اصفهان واقع جنب استخر پرواز با حضور تنی چند از فرماندهان هوانیروز از جمله سرهنگ علیزاده رئیس ستاد هوانیروزو سرهنگ رنجبر افتتاح شد.

رئیس کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در اینباره گفت: با همکاری و حمایت های امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان توانستیم ظرف دوماه اولین خانه پینت بال اصفهان و کشور را با رعایت استانداردهای بین المللی بسازیم.

img 0396 - copy
سعید حیقت ادامه داد:برای ساخت این مجموعه ۱۲۰ میلیون تومان هزینه کردیم تا فضایی کاملا استاندارد داشته باشد. می توانستیم با نصف مبلغ فوق هم زمین پینت بال را بسازیم ولی استاندارد بودن آن برای کمیته و هیات ورزش های همگانی اهمیت داشت. به همین خاطر خانه پینت بال نام گرفته چون استاندارد می باشد.

وی با توضیح مختصری در خصوص رشته ورزشی پینت یادآورشد: این یک رشته ورزشی آمریکایی است که به دلیل هیجان و جذابیت بالایی که دارد پر طرفدار است. دوتیم با تعداد نفرات زوج (دو، چهار تا نهایت ده نفر)دو طرف زمین مسابقه می ایستند و با فرمان داور بازی آغاز می شود.روش بازی به این صورت است که باید با شلیک توپ های رنگی و عبور از موانع که بادی هستند به بانکر (زنگ) شروع حریف در انتهای زمین روبرو برسند تا برنده بازی شوند.

img 0407 - copy

حقیقت اضافه کرد: زمان بازی پنج دقیقه است و هر کسی که بر اثر اثابت توپ های رنگی کثیف شود باید زمین بازی را ترک کند. برای بازی های قانونی ده داور قاضی مسابقه هستند و نهایت هر تیمی ده شرکت کننده خواهد داشت.

علاقمندان به ورزش مهیج پینت بال می توانند به همراه خانواده از یازده صبح تا یازده شب در روزهای عادی و از ۹ صبح تا یازده شب باتماس قبلی به خانه پینت بال واقع در منطقه مرداویج، انتهای خیابان کلینی ، جنب استخر پرواز مراجعه کنند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار