احترام به مربیان و پیشکسوتان واجب است

احترام به مربیان و پیشکسوتان واجب است

 احترام به مربیان و پیشکسوتان واجب است

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در مراسم اختتامیه مسابقات استپ وایروبیک ماراتن بانوان قهرمان کشوری که به میزبانی این کمیته در سالن هفده شهریور برگزار شد گفت: از تمام عزیزانی که من و کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک را برای برگزاری این مسابقات همیاری کردند بسیار سپاسگزارم. به ویژه امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان که همکاری لازم جهت برگزاری هرچه بهتر مسابقات را با ماداشتند.

دکتر سیروس سمیعی با بیان اینکه باید قدر مربیان و پیشکسوتان را دانست ادامه داد: متاسفانه برخی ناسپاسی کرده و به اصطلاح مربیان خود را دور می زنند. کار ناشایستی که امیدواریم دیگر شاهد آن نباشیم. باید قدر مربیان و پیشکسوتان را دانست چراکه گنجینه با ارزشی هستند و قدردانی از آنها واجب است.

وی ضمن تشکر از مربیان و پیشکسوتان حاضر در سالن افزود: در مدت کوتاهی که بنده به عنوان رئیس کمیته مشغول به کار شدم توانستیم با کمک این عزیزان و یک تیم کاری جوان رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک اصفهان را رونق دوباره ببخشیم. به همین خاطر

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ضمن تبریک قهرمانی تیم استپ اصفهان در این دوره از رقابتها از مربیان و پیشکسوتان رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک اصفهان قدر دانی و تجلیل کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار