ورزش همگانی مدیریت همگانی می خواهد

ورزش همگانی مدیریت همگانی می خواهد

 ورزش همگانی مدیریت همگانی می خواهد

رئیس هیات ورزش های همگانی در مراسم ضیافت رمضان که به مناسبت کسب رتبه دوم این هیات در میان سایر هیات های سراسر کشور برگزار شد گفت:در این ماه مبارک،بهار قرآن و ماه بخشش ایزدی از تمام کسانی که به ورزش همگانی کمک کردند تا رتبه دوم در بین ۳۲ هیات را کسب کنیم تشکر می کنم.

امیر نوربخش باقری افزود: قریب به یک سال است که مسئولیت هیات ورزش های همگانی را از امیر تیمسار شیرانی تحویل گرفتم و در این زمان من و مجموعه روسای کمیته ها تلاش کردیم با فعال سازی کمیته های مختلف بیست و سه رشته تحت پوشش مان را ساماندهی کنیم. در این بین راه اندازی کمیته ورزش و بازیهای کودکان، فعال سازی رشته فریز بی و ورزش مساجد و کسب عناوین درخشان در رشته طناب زنی که آقای نصیری ریاست این کمیته را برعهده دارند باعث شد در بین برترین ها قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه اصلا به فکر کسب رتبه در بین ۳۲ هیات کشور نبودیم اظهار داشت: ورزش همگانی مدیریت همگانی می خواهد و معتقدم بجای اینکه به افزایش تخت های بیمارستان ها فکر کنیم و بالا رفتن تعداد تخت ها را نمره درخشان عملکرد ها در نظر بگیریم ، به فکر ساخت و توسعه زیرساخت های ورزش و ورزشگاه و سالن ورزشی باشیم .بدین ترتیب سلامت جامعه را تضمین کردیم و دیگر نیازمند افزایش تخت و بیمارستان نخواهیم بود.

امیر باقری ادامه داد: هیات همگانی در سال نود با کمک اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری اصفهان توانست به این رتبه دست پیدا کند و درصدد هستیم با کمک همین عزیزان رتبه دومی را حفظ کرده و برای رسیدن به مقام اول تلاش کنیم.

در این جلسه محمد جواهری مدیر کل اداره ورزش و جوانان،غلامی معاونت توسعه ورزش اداره کل، تیمسار شیرانی رئیس اسبق هیات همگانی،خانم امین عضو هیات مدیره ومدرس هیات همگانی و تنی چند از اعضا شهرداری و هیات های همگانی شهرستان ها حضور داشتند که در طول مراسم هیات همگانی ازپیشکسوتان و هیات ها ی برتر شهرستان ها و کمیته های برتر هیات ورزش های همگانی استان تقدیر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار