تیم استپ اصفهان قهرمان کشور شد

تیم استپ اصفهان قهرمان کشور شد

 تیم استپ اصفهان قهرمان کشور شد

مسابقات آمادگی جسمانی و ایروبیک قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد و تیم استپ اصفهان روی سکوی قهرمانی ایستاد.

کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان بیست و یکم اسفند ماه میزبان ۱۰ تیم از سراسر کشور بود و مسابقات قهرمان کشوری استپ و ایروبیک ماراتن بانوان را برگزار کرد.

تیم استپ اصفهان که از امتیاز میزبانی بهره می برد توانست با اختلاف زیادنسبت به سایر رقبا روی سکوی قهرمانی بایستد. در این دوره از رقابت های استپ چهار تیم از استان های اصفهان،کردستان، یزد و خوزستان حضور داشتند که مقام های دوم و سوم به یزد و خوزستان رسید.

در مسابقات ایروبیک ماراتن نیز ۱۰ تیم متشکل از ۸۰ شرکت کننده بانو از استان های اصفهان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، زنجان، کردستان، البرز و یزد … حضور داشتند که طی دو مرحله برگزاری ایروبیک ماراتن ۱۰ نفر به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

در پایان مسابقات که در سالن هفده شهریور برگزار شد با حضور فروزان زاهد منش نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی، دکتر سیروس سمیعی نژاد رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک استان اصفهان، نسرین شاکری فر نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و جمعی از مربیان پیشکسوت استان به نفرات و تیم های برتر حکم قهرمانی ، مدال و کاپ اهدا شد.

لازم به ذکر است که تیم اصفهان در دوره قبل به مقام چهارمی بسنده کرده بود که در این دوره به مقام اول رسید

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار