حمایت کمیته پینت بال اصفهان از تیم بانوان

حمایت کمیته پینت بال اصفهان از تیم بانوان

 حمایت کمیته پینت بال اصفهان از تیم بانوان

سال گذشته انجمن پینت بال فدراسیون ورزش های همگانی به صلاح دید خود لیگ پینت بال آقایان و بانوان را لغو کرد. این موضوع باعث رنجش بازیکنان این رشته مهیج و جذاب به ویژه در گروه بانوان شد.

لغو بازی های لیگ در حالیکه کمیته پینت بال اصفهان میزبانی مسابقات بانوان را برعهده داشت برای تیم بانوان اصفهان ناخوشایند بود. اما ابن اتفاق از کنترل کمیته خارج و به تصمیم گیری مسئولان در تهران مربوط می شد.

با این حال اعضا تیم پینت بال بانوان اصفهان از این بابت ابراز نارضایتی کرده و انتظار حمایت بیشتری از اعضاء و رئیس کمیته داشتند.

رئیس کمیته پینت بال اصفهان در این باره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: لغو مسابقات لیگ در دخل و تصرف ما نبود و انجمن پینت بال فدراسیون تصمیم به این کار گرفت. حتی ما پیشتر میزبانی مسابقات بانوان را در خواست کرده و موافقت آن را گرفته بودیم.

سعید حقیقت ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم برگزاری مسابقات تیم پینت بال بانوان اصفهان از این موضوع ناراحت شدند چراکه سال قبل هیچ رقابتی که بتوانند در آن شرکت کنند برگزار نشد. این نارضایتی شایعه های مبنی بر عدم حمایت کمیته از این تیم را به دنبال داشت که در اینجا بنده حمایت همه جانبه خود را از این تیم اعلام می کنم و به ضرس قاطع می گویم این شایعات بی پایه و  بی اساس می باشد.

وی با تقدیر و تشکر از خانم غزاله حامد ایمان یکی از بازیکنان خوب تیم پینت بال بانوان اصفهان خاطر نشان کرد: کمیته پینت بال همه تلاش خود را برای موفقیت این تیم خواهد کرد . در صدد هستیم تا از تهران مربی بانوی با تجربه برای کمک به این تیم به خدمت بگیریم .

رئیس کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه قصد به خدمت گیری مربی بانو از تهران را دارد افزود: اگر بودجه و اعتبارات تامین شود به زودی از تهران مربی استخدام می کنیم تا به تیم پینت بال بانوان آموزش دهد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار