تقدیر انجمن طناب زنی کشور از کمیته استان اصفهان

تقدیر انجمن طناب زنی کشور از کمیته استان اصفهان

 تقدیر انجمن طناب زنی کشور از کمیته استان اصفهان

تقدیر انجمن طناب زنی کشور از کمیته استان اصفهان

کمیته طناب زنی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در اولین گردهمایی بزرگ مسئولین کمیته های استانی رشته طناب زنی در محل سالن اجتماعات نصرت مجموعه ورزشی انقلاب تهران به ارائه برنامه های خود پرداخت.

در این گردهمایی که چهارشنبه گذشته پانزدهم شهریور ماه برگزار شد کمیته طناب زنی اصفهان برنامه های انجام شده و عملکرد سال قبل و تقویم ورزشی و برنامه های در دست اجرای سال ۹۱ خود را تشریح کرد.

در این گردهمایی یک کارگاه آموزشی توسط محسن نصیری رئیس کمیته طناب زنی اصفهان در حضور جناب آقای دکتر علی مجدآرا ریاست محترم فدراسیون ورزشهای همگانی و سرکار خانم دکتر میترا روحی ریاست محترم انجمن کشور برگزار شد.

در ادامه فیلم آموزشی تهیه شده توسط رئیس کمیته طناب زنی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و با اجرای اعضای تیم طناب زنی امیر شهرستان گلپایگان که به سفارش انجمن کشور تهیه و آماده شده بود و فیلم طناب زنی نونهالان که توسط محسن نصیری و سرکار خانم کشوری (مربی تیم بانوان استان)و با اجرای یکی از دختران نونهال (۴ساله)تیم شهرستان گلپایگان تهیه شده بود جهت پخش در سراسر کشور به نمایندگان استان های شرکت کننده در گردهمایی و مسئولین محترم فدراسیون و انجمن ارایه گردید.

در این جلسه سرکار خانم دکتر روحی از فعالیت ها و برنامه های انجام شده در چند سال اخیر توسط کمیته طناب زنی استان اصفهان به نیکی یاد کرده و تقدیر و تشکر نمودند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار