یکسان سازی باشگاه های آمادگی جسمانی و ایروبیک

یکسان سازی باشگاه های آمادگی جسمانی و ایروبیک

 یکسان سازی باشگاه های آمادگی جسمانی و ایروبیک

سه شنبه بیست و هفتم فروردین ماه کمیته آممادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان جهت یکسان سازی باشگاه های آمادگی جسمانی و ایروبیک اقدام به برگزاری جلسه ای با مدیران باشگاه ها کرد.

نایب رئیس این کمیته در اینباره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: هدف از برگزاری جلسه با مدیران باشگاه ها یکسان سازی آنها در مواردی همچون هزینه کلاس ها در سال جدید ، حقوق ماهیانه مربیان و رعایت قوانین و مقرارت موجود بود.

پریسا نیازی ادامه داد: با توجه به اینکه از این به بعد بازرسان به صورت دوره ای از باشگاه ها بازدید می کنند ، از باشگاه داران تقاضا کردیم که به داشتن کارت مربیگری مربیان شان توجه ویژه ای داشته باشند و در صورت پایان یافتن تاریخ اعتبار آنها ، برای تمدید اعتبار به دفتر کمیته مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه تمدید اعتبار کارت مربیان مستلزم گذراندن دوره بازآموزی است خاطر نشان کرد: مربیانی که در باشگاه های ایروبیک مشغول فعالیت هستند می بایست کارت مربیگری اعتبار دار داشته باشند . همچنین ورزشکاران حاضر در کلاس ها نیز باید بیمه ورزشی شده باشند.در غیر اینصورت با آنها برخورد می شود.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار