با مربیان متخلف برخورد می کنیم

با مربیان متخلف برخورد می کنیم

 با مربیان متخلف برخورد می کنیم

بعد از برگزاری جلسه هماهنگی برای باشگاه های ایروبیک ، کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اقدام به برگزاری جلسه توجیهی مربیان این رشته کرد. این جلسه روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه در باشگاه ورزشی آزادی با حضور رئیس کمیته، پیشکسوتان و مربیان سراسر استان برگزار شد.

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با تبریک روز زن و روز معلم در این جلسه گفت: همه آمده ایم تا مشکلات را ببینیم و بررسی کنیم و برای رفع آنها راه حل ارائه دهیم. به همین منظور در بدو ورودم به این کمیته ساختار قبلی که مشکل داشت را برچیدم و با آوردن نیروهای مستعد و اساتید ایروبیک مشغول خدمت رسانی به رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک شدم. ساختار را به گونه ای چیدم که اگر همین امروز بگویند برو ، تیم کاری مستقر در دفتر کمیته می توانند بدون هیچ خللی به کارش ادامه دهند.

دکتر سیروس سمیعی ادامه داد: خیلی ها در زمان روی کار آمدن من گفتند او از ورزش چیزی نمی داند درحالیکه من مدرک مربیگری و داوری بین المللی در رشته تکواندو دارم و مشغول تعلیم دادن این رشته هستم.

وی با بیان اینکه انتظار داشتم تعداد بیشتری از مربیان ایروبیک را در سالن ببینم تاکید کرد: هیچ توجیهی را از آنها که نیامده اند نمی پذیرم و بدون شک از یکسری مزایا و امکانات محروم خواهند شد. چراکه ما این جلسه را برای هم اندیشی، برسی مشکلات و صحبت در خصوص اشل جدید دستمزدمربیان برگزار کردیم.

وی یاد آورشد: من به تنهایی نمی توانم برای ایروبیک کار کنم و می طلبد که همه پیشکسوتان، مربیان و داوران در این امر به من یاری برسانند و این یاری با شرکت در این گونه جلسات امکان پذیر است.

ایروبیک

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان خاطر نشان کرد: آماده شنیدن و دریافت هرگونه پیشنهاد سازنده ای هستم و قول می دهم هر پیشنهادی که به نفع ایروبیک باشد را عملی کنم.

وی در ادامه باتشکر از امیر نوربخش باقری رئیس هایت ورزش های همگانی استان اصفهان و کلیه پیشکسوتان که کمک کردند در شروع کار اعضاء جدید کمیته ایروبیک بتوانند همایش ایروبیک مارتن استان و مسابقات قهرمان کشوری استپ را برگزار نمایند تشکر کرد و افزود: در این رشته ما در حق آقایان اچحاف کردیم و تا این لحظه هیچ مسابقه و همایشی برای آنها برگزار نکردیم. درحالیکه آقایان نیز در این زمینه پتانسیل خوبی دارند و چندتن از مربیان شان همکاری صمیمانه ای با بنده داشته اند.

سیروس سمیعی خاطر نشان کرد: یکسری مشکلات گریبان ایروبیک را گرفته که ما قصد داریم با آنها مقابله کنیم. از جمله این مشکلات پرداختن بیش از حد مربیان به مساله مالی است که بعضا شنیده ایم مربی ها به مسئول باشگاه گفته اند اگر دستمزد ما را زیاد نکنید از اینجا می رویم و شاگردان مان را نیز ه همراه خود می بریم. مشکل دیگر فروش دارو ومکمل ها در باشگاه ها است که برایش مبالغ هنگفتی دریافت می شود. این موضوع بسیار دردسر ساز شده و شکایات زیادی به ما ارجاء شده است.

دکتر سمیعی با بیان اینکه با احکام قضایی با مربیانی که به ورزشکاران خود دارو و مکمل می دهند برخورد خواهد شد افزود: حکم مربیگری این افراد را نیز باطل می کنیم تا دیگر نتوانند به تدریس مشغول شوند. همچنین با مربیان خاطی دیگر نیز برخورد خواهیم کرد که ابطال مدرک یکی از روش های برخورد است.

دکتر سمیعی

وی یادآور شد: اگر مربی مدرک آمادگی جسمانی ندارد نباید مربیگری کند زیرا این مورد نیز تخلف محسوب می شود. برای گذراندن دوره های آمادگی جسمانی کافی است به دفتر کمیته در ساختمان اداره ورزش و جوانان شهرستان واقع در چهار راه تختی مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

در پایان رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از مربیان حاضر در سالن خواست تا خودشان را معرفی نمایند و مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند. خانم برندگی مسئول روابط عمومی کیمته نیز مشکلات و سوالات را یادداشت می کرد تا در جلسات کمیته به آنها پرداخته شود. جدای از اینکه رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک استان اصفهان نیز به همراه همکارانش در کمیته همان موقع به سوالات پاسخ می گفتند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

یک نظر

  1. سلام وقت بخیر
    درصورتی که نربی بدنسازی بدون مدرک باشه و شاگردشون آسیب ببینه باید با چه شماره ای تماس بگیریم یا یه کجا مراجعه کنیم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار